Jūsų klausimai

Kaip žinoti, jog turiu teisę reikalauti žalos atlyginimo?

Kiekvienos žalos atsiradimo pagrindas yra skirtingas. Ar Jūs galite reikalauti žalos atlyginimo priklauso nuo konkrečios faktinės situacijos. Pagrindinė taisyklė: "Jei dėl kieno nors nerūpestingumo ar aplaidumo Jūs patyrėte traumą, greičiausia Jūs galite reikalauti kompensacijos".

Ar galiu reikalauti žalos atlyginimo dėl darbe patirtos traumos?

Jeigu Jūs traumą patyrėte darbe, vykdydamas Jūsų darbo sutartyje nurodytas pareigas, logiška ir pagrįsta, kad Jums priklauso kompensacija. Mūsų užduotis užtikrinti tai, kas Jums priklauso.

Ar žalų ekspertai dirba tik su nelamingų atsitikimų bylomis ar ir su neišmokėtos ar išmokėtos ne visos draudimo išmokos bylomis?

Visi mūsų teisininkai yra kompensacijų priteisimo ir žalos atlyginimo ekspertai. Todėl, kuomet dėl atitinkamų aplinkybių įvykimo, Jums priklauso draudimo išmoka, tačiau draudimas Jums jos neišmoka arba išmoka ne visą,  mes galime padėti Jums ją atgauti.

Kadą daryti, jei aš nesu įsitikinęs, kad turiu teisę į žalos atlyginimą?

Nesijaudinkite. Mūsų pirminė konsultacija yra nemokama ir neįpareigojanti. Taigi, jeigu Jūs per šį tinklalapį pateiksite paklausimą ir mes manysime, kad žalos atlyginimas konkrečiu atveju nėra pagrįstas, mes Jus apie tai informuosime ir Jūs nebūsite skolingi mums nė cento.

Įvyko nelaimingas atsitikimas. Ar turėčiau reikalauti žalos atlyginimo?

Jeigu Jūs buvote sužalotas nelaimingo atsitikimo metu, kuris įvyko dėl kito asmens nerūpestingumo, logiška ir pagrįsta, kad Jums priklauso kompensacija.

 

Susitikime:

Zala.lt

Skambinkite, rašykite