Naudojimosi tinklapiu sąlygos

Šiame tinklalapyje pateikta informacija yra tik bendro informacinio pobūdžio ir neturėtų būti laikoma teisine konsultacija. Ja neturėtų būti remiamasi arba naudojamasi konkrečioje situacijoje.

Puslapio administratorius neprisiima jokios atsakomybės, susijusios su naudojimusi puslapyje esančia medžiaga ar jos turiniu.

Vartotojai sutinka nenaudoti arba neleisti naudoti šios medžiagos neteisėtais tikslais, taip pat nenaudoti šios medžiagos taip, kad būtų pakenkta mūsų darbuotojų arba firmos reputacijai.

Visos autoriaus teisės, duomenų bazių teisės, prekės ženklai ir kita intelektinė nuosavybė, susijusi su šiuo tinklalapiu ir jame pateikta medžiaga priklauso puslapio administratoriui.

Šio tinklalapio turinys saugomas autoriaus teisių. Vartotojai sutinka nekeisti, nedauginti, nekopijuoti, neplatinti, neatskleisti trečiosioms šalims, nenaudoti šios medžiagos komerciniais tikslais arba savo naudai.

Per šį tinklapį pateikdami informaciją apie save, Jūs vienareikšmiškai ir laisva valia sutinkate, kad mes šią informaciją kauptume, naudotume ir atskleistume šios svetainės Privatumo politikos nustatyta tvarka.

Visoms šio tinklapio naudojimo sąlygoms yra taikomi Lietuvos Respublikos teisės aktai. Visi dėl sąlygų kylantys ginčai yra sprendžiami Lietuvos Respublikos teismuose.

Mes turime teisę bet kuriuo metu savo nuožiūra keisti, modifikuoti, papildyti ar pašalinti tinklapį, tinklapio turinį ir (arba) šias sąlygas, ar bet kurią jų dalį.

Šių sąlygų pakeitimai įsigalioja nuo jų paskelbimo. Jūs įsipareigojate reguliariai peržiūrėti šias sąlygas, kad susipažintumėte su jų pakeitimais.

Tam tikros šio tinklalapio dalys gali būti susijusios su trečiųjų asmenų interneto tinklapiais, o trečiųjų asmenų tinklapiai gali turėti nuorodas į šį tinklalapį.

Informacijos apie šį tinklapį teiraukitės elektroniniu paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.