Privatumo politika

Ši politika apibrėžia, kokia informacija apie Jus gali būti renkama per tinklalapį www.zala.lt, kokiems tikslams ji renkama ir kaip ji yra tvarkoma.

Naudodamiesi šia svetaine, arba teikdami mums informaciją apie save, Jūs sutinkate, kad ši informacija būtų naudojama šioje privatumo politikoje nustatyta tvarka. Jeigu nenorite, kad informacija apie Jus būtų naudojama taip, kaip nurodyta šioje politikoje, prašome mums jos nepateikti.

Informacija bus renkama, jei pateiksite ją tam tikrose šios svetainės skiltyse, pavyzdžiui, pateikdami užklausas. Pildant užklausas, Jūs turėsite pateikti savo asmeninius duomenis: vardą, pavardę, įmonės pavadinimą, elektroninio pašto adresą bei telefono numerį. Ši informacija bus naudojama išimtinai tik teisinių paslaugų teikimui.

Puslapio administratoriui yra suteikiama teisė visa pateikta informacija pasidalinti su advokatais ir (ar) teisininkais. Jeigu to aiškiai reikalaus teisės aktai, puslapio administratoriui taip pat suteikiama teisė informaciją pateikti kompetentingoms valstybės institucijoms - pavyzdžiui, teismui.

Pateikę savo asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, Jūs įgyjate teisę susipažinti su savo asmens duomenimis. Jūsų prašymu, duomenys per 30 kalendorinių dienų, gali būti pateikti neatlygintinai, kartą per kalendorinius metus. Taip pat pateikę rašytinės formos prašymą, įgyjate teisę pamatyti, pakeisti, pataisyti, ištrinti arba išreikšti bet kokį susirūpinimą dėl savo asmeninių duomenų.

Tuo atveju, jeigu susipažinus su savo asmens duomenimis, nustatote, kad Jūsų asmens duomenys tvarkomi neteisėtai, svetainės administratorius yra įpareigojamas nedelsiant sunaikinti tokius duomenis. Norint pareikšti bet kokį susirūpinimą dėl savo asmens duomenų, galite bet kuriuo metu susisiekti su mūsų svetainės administratoriumi elektroniniu paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu Nr. +370 5 269 1212. Gavus teisiškai pagrįstą rašytinį prašymą apie nesutikimą, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi, nedelsiant ir nemokamai nutrauksime asmens duomenų tvarkymo veiksmus.