Žmonėms

Draudimo išmokos

Asmenys, apsidraudę sveikatą, gyvybę ar turtą, įvykus draudiminiam įvykiui turi teisę gauti patirtos žalos atlyginimą. Tačiau, mūsų sukaupta ilgametė praktika rodo, jog draudimas ne visada noriai išmoka visą Jums priklausantį žalos atlyginimą. Jei ir Jums nebuvo išmokėtas arba išmokėtas ne visas žalos atlyginimas – pats metas pasikonsultuoti su mūsų kvalifikuotais teisininkais, padėsiančiais atgauti Jums priklausančias sumas.

Nelaimingi atsitikimai darbe

Nors darbdaviui ir yra keliama pareiga užtikrinti saugias ir sveikatai nekenksmingas darbo sąlygas, netrūksta darbuotojų, kurie suserga profesinėmis ligomis, patiria sunkias traumas ar net miršta darbo vietose, vykdydami darbo sutartyse nurodytas pareigas. Jei ir Jūs buvote sužalotas darbo vietoje, o Jūsų darbdavys neįvykdė pareigos rūpintis Jumis, kaip darbuotoju bei užtikrinti saugias darbo sąlygas, Jums yra sudaroma galimybė reikalauti kompensacijos. Mūsų kvalifikuoti teisininkai visada pasirengę Jums padėti.

Nelaimingi atsitikimai kelyje

Keliai - gali būti itin pavojinga vieta automobilių vairuotojams, motociklininkams, dviratininkams, keleiviams, pėstiesiems ar kitiems eismo dalyviams. Nepaisant nuolatinių transporto priemonių gamintojų bei kitų institucijų dedamų pastangų, siekiant sukurti saugesnes eismo sąlygas visiems eismo dalyviams, kiekvienais metais tūkstančiai žmonių patiria traumas, yra sunkiai sužalojami ar net žūsta keliuose. Jei ir Jūs buvote sužalotas eismo įvykio metu, Jums reikėtų žinoti, jog turite teisę reikalauti žalos atlyginimo iš atsakingo už eismo įvykį asmens. Mūsų kvalifikuoti teisininkai yra pasirengę padėti atgauti Jums priklausančias išmokas.

Asmeninės traumos

Asmeninė trauma gali turėti gana dramatišką poveikį Jūsų gyvenime ir visai nesvarbu – tai gana paprastas patempimas ar rimtesnė ir visą gyvenimą keičianti trauma. Nesvarbu kokio pobūdžio traumą Jūs patyrėte, mes čia norėdami padėti gauti Jums priklausančią kompensaciją.

Nusikaltimu padaryta žala

Nusikaltimai gali būti įvardijami, kaip asmeninė trauma, kuri yra tiesioginis nusikaltimo rezultatas. Tai apima platų spektrą galimų tiek fizinių, tiek psichinio pobūdžio sužalojimų. Trauma gali būti ir apiplėšimo ar muštynių, kilusių bare rezultatas. Tam, kad būtų galima reikalauti žalos atlyginimo, svarbiausia yra tai, kad asmenys, atlikę nusikaltimą, būtų patraukti baudžiamojon atsakomybėn, o sužeidimas būtų tiesioginis nusikaltimo rezultatas. Atkreipiame dėmesį, kad siekiant gauti žalos atlyginimą, Jūs nebūtinai turite būti patyrę sunkių sužalojimų, nes net nedidelis sužalojimas ar trauma reiškia Jūsų teisę į žalos atlyginimą. Padėti Jums įgyvendinti šią teisę visada pasiruošę mūsų kvalifikuoti teisininkai.

Neteisėta pareigūnų veikla

Dauguma policijos pareigūnų yra darbštūs ir patikimi žmonės, įsipareigoję saugoti visuomenę. Tačiau, kartais atskiri pareigūnai dėl atitinkamų priežasčių peržengia priimtino elgesio ribą. Tokių ribų peržengimu gali būti laikomas neteisėtas ir nepagrįstas sulaikymas, baudos paskyrimas ar panašūs veiksmai. Asmenims, kuriems taip atsitiko, priklauso kompensacija, kurią atgauti visada pasiruošę mūsų kvalifikuoti teisininkai.

Netinkamos kokybės produktai

Kiekvienas, kuris tiesiogiai dėl konkretaus produkto veikimo ar naudojimo patyrė fizinę, emocinę ar kitokią žalą, gali reikšti reikalavimą dėl žalos atlyginimo. Nors daugelis gamintojų deda visas įmanomas pastangas, jog būtų pasiekti bei užtikrinti aukšti produktams keliami standartai, kartais, vis dėlto, standartų išlaikyti nepavyksta. Taip gali atsitikti, kai žalos yra patiriama dėl netinkamų gaminių išbandymų, gamybos klaidų, nepakankamo įspėjamųjų etikečių ar naudojimo instrukcijų kiekio ir pan. Teisės aktuose gamintojui yra numatyta pareiga prižiūrėti savo gaminamų produktų kokybę, todėl, jei dėl gamintojo aplaidumo Jūs patyrėte žalos, Jums yra suteikiama teisė reikalauti kompensacijos. Ją atgauti visada padės mūsų kvalifikuoti teisininkai.

Gyvūnų sukelta žala

Kiekvienam asmeniui yra keliama atsakomybė už jam priklausančio turto, įskaitant ir jo žinioje turimų gyvūnų padarytą žalą. Neretai žalos yra patiriama dėl gyvūnų įkandimų bei išpuolių. Pažymėtina, jog tokie nelaimingi atsitikimai, kaip gyvūnų įkandimai ir išpuoliai, taip pat suteikia teisę į kompensacinį reikalavimą, priteisiamą iš gyvūnų savininko. Jei ir Jūs nukentėjote nuo gyvūnų daromos žalos, mūsų kvalifikuoti teisininkai pasirengę Jums padėti siekiant kompensacijos išmokėjimo.

Apsinuodijimas

Kompensacijos galima reikalauti ir tuo atveju, jei apsinuodijote maistu, anglies monoksidu arba buvote veikiami bet kokio kito toksino ir tai atsitiko dėl kito asmens kaltės. Todėl, jei Jūs nukentėjote nuo aukščiau nurodytų aplinkybių, Jums priklauso kompensacija, kurią atgauti gali padėti mūsų kvalifikuoti teisininkai.

Potrauminis stresas

Stresas mus lydi kone kasdien, tačiau tarp priimtino kasdienio streso ir kenksmingo potrauminio streso yra riba. Psichikos sutrikimai, tokie kaip nepilnavertiškumo jausmas, sutrikęs bendravimas su aplinkiniais ir pan. dažnai lydi asmenis, patyrusius įvairias traumas dėl kitų asmenų kaltės. Jei Jūs esate patekęs į tokią situaciją, Jums būtina žinoti, jog tokiu atveju Jūs turite teisę reikalauti kompensacijos. Mūsų komanda yra pasirengusi Jums padėti procese dėl kompensacijos priteisimo.

Priekabiavimas

Bet kokia priekabiavimo, įskaitant ir seksualinį, forma yra laikoma pažeidimu. Priekabiavimas gali pasireikšti tiek fiziniais veiksmais, tiek žodžiu, bet tai nereiškia, jog žodinis priekabiavimas yra mažiau svarbus. Priekabiavimas gali pasireikšti namuose, visuomenėje, švietimo įstaigoje ar darbe. Lietuvoje galiojantys įstatymai numato galimybę reikalauti žalos atlyginimo. Mūsų patyrusi komanda yra pasirengusi Jums padėti procese dėl patirtos žalos priteisimo.

Medicinis nerūpestingumas ar neatsargumas

Daugelis iš mūsų pasitiki medicinos įstaigose dirbančiu personalu, tačiau pasitaiko atvejų, kai gydytojai priima klaidingus sprendimus, kas sąlygoja Jūsų sveikatos sutrikdymą ar net žymų jos pabloginimą. Tai gali būti tokie atvejai, kaip pavyzdžiui:

Gimdymo traumos

Nepaisant to, jog medicina šiais technologijų laikais yra itin smarkiai pažengusi į priekį, gimdymas vis dar nėra jokios rizikos tiek naujagimio, tiek gimdyvės sveikatai nekelianti procedūra. Vidutiniškai 1 iš 30 naujagimių patiria gimdymo traumas, kurios gali būti neišvengiamos, kita vertus, neretai jos yra sukeliamos ir dėl gydytojų medicininio aplaidumo. Tokie sužalojimai gali prasidėti nuo lengvesnių pasekmių turinčių sužalojimų, kaip pavyzdžiui, naujagimių kaulų lūžiai ir baigtis visam likusiam gyvenimui pasekmes sukeliančiais pažeidimais, tokiais, kaip pavyzdžiui, smegenų pažeidimai, kurie yra itin žalingi naujagimio normaliam vystymuisi. Jei ir Jūs turėjote tokios skaudžios patirties, kaip nesėkmingas gimdymas, kurį sąlygojo būtent gydymo įstaigų aplaidumas, visais atvejais mūsų patyrusi komanda padės kovoti dėl Jums priklausančio žalos atlyginimo.

Medicininis aplaidumas

Dažniausia kiekvienas iš mūsų į medikus kreipiasi tikėdamiesi, jog gydytojai ir slaugytojai suteiks kiek įmanoma profesionalesnes paslaugas. Nors didžioji dalis gydymo procedūrų įvyksta sėkmingai, kad ir kaip bebūtų gaila, pasitaiko atvejų, kai dėl gydytojų ar slaugos darbuotojų aplaidumo iškyla grėsmė paciento sveikatai ar net gyvybei. Tokiu atveju, Lietuvos Respublikoje galiojantys įstatymai numato paciento teisę reikalauti žalos atlyginimo, o mūsų patyrusi komanda visada yra pasirengusi padėti Jums procese, kurio metu iš medicinos įstaigų reikalaujama atlyginti padarytą žalą.

Kosmetinių operacijų traumos

Kosmetinė chirurgija gelbsti norint ištaisyti defektus, kurie sukelia nepatogumų kasdieniame gyvenime. Būtina pažymėti, kad, nors chirurgija ir yra labai pažengusi, kosmetinės chirurgijos operacijos nėra visiškai nerizikingos, nes kartais netinkamus rezultatus gali sąlygoti gydytojo aplaidumas ar nepakankamas atsargumas. Jei po kosmetinės chirurgijos operacijos negavote tokio rezultato, kokio tikėjotės ar kokį Jums žadėjo, būtina kreiptis į teismą reikalaujant atlyginti operacijos metu turėtas išlaidas bei neturtinę žalą. Šiame procese visada pasiruošusi padėti mūsų profesionalių teisininkų komanda.

Nelaimingas atsitikimas

Niekas negali prognozuoti, kada įvyks nelaimingas atsitikimas. Imantis pagrindinių atsargumo priemonių dauguma žmonių išvengia įvairių nelaimingų atsitikimų, tačiau, pasitaiko atvejų, kai, vis dėlto, neįmanoma sukontroliuoti situacijos. Rimti sužalojimai, patirti nelaimingų atsitikimų metu, gali daryti itin didelę įtaką Jūsų gebėjimui dirbti ar gyventi pilnavertį gyvenimą. Tokiais nelaimingais atsitikimais galime laikyti eismo įvykius, nelaiminus atsitikimus darbe, namie ar atostogų metu. Kai žalos atsirado ne dėl Jūsų kaltės, Jums suteikiama teisė reikalauti žalos atlyginimo iš nelaimingą atsitikimą sukėlusio asmens. Šiame procese Jums gali padėti mūsų kvalifikuotų teisininkų komanda.

Asmens privatumo pažeidimai

Informacija apie Jūsų privatų gyvenimą gali būti skelbiama tik Jums sutikus. Privataus gyvenimo pažeidimu yra laikomas neteisėtas įėjimas į Jūsų gyvenamąsias patalpas, neteisėtas Jūsų stebėjimas ar sekimas, nepagrįstas Jūsų turto apieškojimas, asmens sveikatos bei kitų duomenų apie Jus rinkimas ir viešas jų skelbimas be Jūsų sutikimo bei kitokie veiksmai. Jei prieš Jus buvo atliktas bet koks aukščiau įvardytas veiksmas ar keli veiksmai, Jums yra sudaroma teisė reikalauti kompensacijos. Šiame procese Jums gali padėti mūsų kvalifikuoti teisininkai.

Skolos

Šiuolaikinėje visuomenėje kasdien įvyksta tūkstančiai sandorių, kurių metu skolinama, perkama, parduodama, nuomojama. Dauguma sudarytų sandorių pavyksta puikiai, kai visos sandorio šalys savo įsipareigojimus įvykdo tinkamai bei laiku. Tačiau, neretai pasitaiko atvejų, kai pirkėjas ar nuomininkas laiku neatsiskaito su pardavėju ar nuomotoju arba pasiskolinęs asmuo delsia grąžinti skolą skolintojui. Jei ir Jūs laiku neatgaunate skolos, mūsų patyrę teisininkai yra tam, jog padėtų atgauti Jums priklausančias sumas.

 

Susitikime:

Zala.lt

Skambinkite, rašykite